Promar

promarВ 2004 році фірма PROMAR розробила авторську систему дистанційного моніторингу і управління використанням енергоресурсів, котра на ринку пропонується під назвою – Prom@r Monitoring System. Ця система дозволяє управляти використанням енергіі (тепло, вода, газ, електрика) в будівлях, завдяки чому можливо суттєво знизити витрати , пов’язані з їх експлуатацією.

Головна концепція системи – це спільна робота з різними вимірювальними приладами і системи автоматики любого виробника, які відповідають за контроль і управління системами енергозбереження в будівлях. Система моніторингу являється відкритою і має можливість вільної конфігурації і додавання нових елементів системи в залежності від потреб клієнта. Система дає можливість проводити великомасштабний технічний та економічний аналіз одержаних даних, що в свою чергу призводить до оптимізації використання енергоресурсів.
Впровадження Prom@r Monitoring System може бути поетапним:

  1. дооснащення або заміна контрольно-вимірювальних приладів і автоматики на версії з виходом інтерфейс.
  2. активація системи Prom@r Monitoring System
  3. оптимізація використання енергоресурсів на основі аналізу одержаних даних від Prom@r Monitoring System.

Ця система пропонується в вигляді моделі SaaS(Software as a Service), завдяки чому витрати, пов’язані з впровадженням і використанням системи, нижчі того, що може зекономити клієнт. Моніторинг об’єктів здійснюється через систему GSM та Internet, тому можлива люба локалізація об’єкту, який спостерігається. Споживач використовує систему через WEB інтерфейс, завдяки чому він може з допомогою будь якого пристрою з доступом в Інтернет спостерігати і управляти роботою об’єкту.

Детальну інформацію про нашу компанію Ви можете отримати на нашому сайті: www.promar.com.pl