Hewalex

hewalexФірма HEWALEX продукує сонячні колектори вже понад 20 років. За цей час здобуто великий досвіду у проектуванні та впровадженні сонячних установок опалення. На даний час на фірмі працює близько сотні висококваліфікованих працівників. Основу діяльності фірми HEWALEX становлять авторські та інноваційні рішення, використання новітніх технологій та найкращих матеріалів.

Фірма впровадила і застосовує систему якості згідно з нормами ISO. Це в першу чергу відображає наше прагнення в майбутньому набути членства в Європейській федерації Сонячної індустрії (ESTIF), яка активно просуває ідею використання відновлювальної сонячної енергії.  Фірма HEWALEX була першою компанією в Польщі, яка використала в процесі виробництва сонячних колекторів технологію ультразвукового та лазерного зварювання.

Hewalex є найстаршим польським виробником обладнання для сонячних систем. Протягом багатьох років фірма є лідером з продажу плоских колекторів в Польщі. Разом з тим продукція фірми Hewalex знайшла своїх клієнтів в багатьох країнах Європи. Професіоналізм та високий рівень співпраці з партнерами дозволяють мати все більше клієнтів, як Польщі так і за кордоном.

Детальну інформацію про нашу компанію Ви можете отримати на нашому сайті: www.hewalex.pl

Leave a Reply