Партнери

hewalexHewalex

Фірма HEWALEX продукує сонячні колектори вже понад 20 років. За цей час здобуто великий досвіду у розробці та впровадженні солярних систем. На даний час на фірмі працює близько сотні висококваліфікованих працівників. Основу діяльності фірми HEWALEX становлять авторські та інноваційні рішення, використання новітніх технологій та найкращих матеріалів. більше інформації…

apogeyСП «Апогей-ГмбХ»

Спільне українсько німецьке підприємство “Апогей-Гмбх” працює на ринку України 3 1995 року. Підприємство виконує проектування, монтаж та сервісне обслуговування інженерних мереж опалення, холодного та гарячого водопостачання, каналізації.

antapТОВ «Антап Україна»

Підприємство «Антап Україна» засноване в 2002 році. Основна діяльність  підприємства торгівля приладами обліку теплової енергії, води, дистанційне зчитування даних з приладів та їх метрологічне обслуговування. В рамках своєї діяльності пропонуємо комплексне обслуговування інвестицій клієнта , яке охоплює виконання технічного проекту, поставки обладнання , гарантійне та післягарантійне обслуговування.

promarPromar

В 2004 році фірма PROMAR розробила авторську систему дистанційного моніторингу і управління використанням енергоресурсів, котра на ринку пропонується під назвою – Prom@r Monitoring System. Ця система дозволяє управляти використанням енергіі (тепло, вода,газ, електрика) в будівлях, завдяки чому можливо суттєво знизити витрати , пов’язані з їх експлуатацією.